Bizden Haberler

Rotary Club TTK Semineri

20 Ekim 2011 tarihinde Talya Divan Otelde Antalya Rotary Clup üyelerine, Yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Mali Müşavir Bahattin EREŞ bilgilendirme semineri verdi.

ALSİAD TTK Semineri

28 Ekim 2011 tarihinde, Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği ( ALSİAD ) üyelerine, Yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Mali Müşavir Mustafa UYSAL ve Mali Müşavir Bahattin EREŞ bilgilendirme semineri verdi

MASİAD TTK Semineri

17 Ekim 2011 tarihinde Manavgat Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Uygulama Otelinde, Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği ( MASİAD ) üyelerine, Yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Mali Müşavir Turgay AKAR ve Mali Müşavir Bahattin EREŞ bilgilendirme semineri verdi.

Yeni Türk Ticaret Kanunu

Yapılan bir devrimle ticarette yeni bir dönem başlıyor. Ticaret hayatında yapılan bu devrimin adı YENI TURK TICARET KANUNU' dur.
Artık alışılmışın dışında, hadi canım dedirtecek bazı uygulamalar ile ticaret hayatındaki bir çok şey basitleştirilecektir...

DÖSİAD Semineri

13 Ekim 2011 tarihinde Organiz Sanayi Bölge Müdürlüğünde Döşemealtı Sanayici İşadamları Derneği (DÖSİAD) üyelerine yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Mali Müşavir Bahattin EREŞ bilgilendirme semineri verdi.

ANTGİAD TTK Semineri

4 Ekim 2011 tarihinde The Marmara otelinde ANTGİAD üyelerinin yeni Türk Ticaret Kanunu hakkında Mali Müşavir Bahattin EREŞ bilgilendirme semineri verdi.

UFRS Semineri

17-18 Eylül 2011 tarihlerinde Marmara Üniversite'sinden Dr. A.Atilla PEREK tarafından verilen Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) seminerini düzenledik.